icon jobbrafel nyíl

KREA kártya

A KREA kártya - az iskola hallgatóinak kedvezményeket biztosító, fényképes, névre-szóló igazolvány, amit minden félévben hologramos matricával érvényesítünk.

Kártya összege:

KÁrtya igénylése

Megrendelés határideje:

2023. október 11.

Azokat, akiknek már van KREA kártyájuk hamarosan értesíteni fogjuk, hogy a 2023/24-es tanévre mikortól vehetik át az érvényesítő matricát.

Mire jó a KREA kártya és mi szükséges a kiváltásához?

Hol használható fel?

A KREA kártyát többnyire automatikusan elfogadják diákkedvezményes kártyaként, kivételt képeznek ez alól az államilag szabályozott területek, így például utazási kedvezmények igénybevételére nem jogosít fel.

Ki veheti igénybe?

Mikor vehető igénybe?