Szeverényi Zsófia / Diplomamunka

DIVAT NYÍLT DIPLOMAVÉDÉS

helyszín ikon
KREA Design Iskola; Budapest, 1051, Október 6. utca 18., félemelet, Kapukód: 31
A jövő diplomamunkái és profi portfóliók
Nyílt diplomavédések a KREA-ban
DIVAT szakjaink up to date fashion kolleciói

A KREA DIVAT képzésein a diplomakollekciók mindig élen járnak abban, hogy a hallgatók olyan divatmárkákat alapítanak a képzésük végén amelyek a tudatos brandépítésre épülnek. Az art projectek és hordható darabok egyaránt megtalálhatóak a munkák közt, végzős diákjaink egytől-egyig megállják helyüket a hazai és nemzetközi divatvilágban kollekcióikkal.

Vizsgabizottságunk a szakma legjobbjaiból áll össze, akik közül sokan nívós oktatóink is egyaránt: Kiss Márk divattervező, designer; Anda Emília divattervező, KREA DIVAT szakvezető; Horváth Szilvia divatszakértő, oktató, Modart tanszékvezető, Tóth Móni tervező.

Diplomázó hallgatóink: Baranka Mária, Farkas Dániel , Kóbor Zsóka Viktória , Páni Lilla Zsófia.

AZ ESEMÉNY PROGRAMJA

A 13:00 órától egész nap nyílt eseményen a KREA 2024-ben diplomázó DIVAT képzéseink diplomáit és portfólióit tekinthetik meg a látogatók.

Az esemény szabadon látogatható minden érdeklődő számára, azonban elsősorban a DIVAT képzéseink iránt érdeklődőknek, szakmabelieknek, avagy pályamódosítás előtt álló érdeklődőknek szól! A diplomavédésekre szeretettel várunk, regisztrálj űrlapunkon!

Nézd meg az online szaktájékoztatónkat!

jobbrafel nyíl