Jelentkezz
Jelentkezés 2021/2022 képzési év

Last minute pótjelentkezés határideje: 2021. szeptember 15.

DIÁKHITEL - ÚJDONSÁG!

A megújult felnőttképzési rendszernek köszönhetően az alábbi szakjainkra jelentkezők mostantól diákhitelt is igényelhetnek tanulmányaikhoz. (Részletek a linken.)

• Lakberendező
  • Művészeti grafikus
  • Művészeti és médiafotográfus
  • Divat- és jelmeztervező
  • Sminkes és szempilla építő

Jelentkezés menete
  • online jelentkezési lap kitöltése (alul találod)

Az alábbi dokumentumok elküldése a titkarsag@kreaiskola.hu címre:

• motivációs levél
  • érettségi bizonyítvány másolata (amennyiben nem érettségizel a jelentkezési határidőig, jelezd felénk, a dokumentumot elég utólag is bemutatni)

Az alábbi díjak egy összegben való elutalása a Művészeti Krea Kft. számlaszámára: (10405004-50526767-84541002, K&H Bank), a jelentkező nevének feltüntetésével:

• 15.000 Ft egyszeri felvételi eljárási díj
  • 70.000 Ft tandíj I. részlet

Az 70.000 Ft helyfoglalóként szolgál, amely sikeres felvételi esetén beleszámít a féléves tandíjba. Sikertelen felvételi vizsga vagy elutasítás esetén ezt az iskola visszafizeti a jelentkezőnek. Ez a felvételi eljárási díjra nem vonatkozik.

Utalni az alábbi számlaszámra tudtok:

Bankszámlaszám: 10405004 – 50526767 – 84541002 (K&H Bank)

Számlatulajdonos: Művészeti Krea Kft.

Nemzetközi átutaláshoz:

IBAN: HU18104050045052676784541002

SWIFT / BIC kód: OKHBHUHB

Közleménybe csak a neveteket kérjük beírni!

A JELENTKEZÉS CSAK AZ ONLINE JELENTKEZÉSI LAP KITÖLTÉSE, A DOKUMENTUMOK ELKÜLDÉSE ÉS A JELENTKEZÉSI DÍJ ELUTALÁSA UTÁN VÁLIK ÉRVÉNYESSÉ!

Online jelentkezési lap
Pótfelvételi vizsga időpontja és menete

2021. szeptember 15. után.

A KREA-ban a felvételi vizsgák személyes vagy online elbeszélgetésből állnak, amelyekre várhatóan 2021. szeptember 6-10. között kerül sor. Ezen az alkalmon kell prezentálnod a vizsgafeladataidat, illetve elvégezned az esetleges helyben elvégzendő feladatot (az egyes szakok felvételi vizsgafeladatait keresd a honlapunkon az egyes szakok leírásában!)

A felvételi anyagokat előzetesen egy Google Drive mappába kell majd feltöltened. A felvételi vizsga pontos időpontjáról és a vizsgafeladatok feltöltésének menetéről a jelentkezést követően, emailben kapsz részletes tájékoztatást!

Képzési díj befizetésének módja, ideje

A jelentkezési díjon túl a képzési díj fennmaradó részét az elsősöknek 2021. szeptemberében kell befizetniük a KREA titkárságán személyesen vagy átutalással. A pontos határidőket a jelentkezési időszak kezdete után jelentjük be.

KÉRDEZZ TŐLÜNK!

A jelentkezéssel és a felvételivel kapcsolatos kérdéseitekkel keressetek bennünket a titkarsag@kreaiskola.hu címen, illetve a KREA központi mobilszámain:

+36 70 318 2970

+36 30 288 2404

Ezeken a számokon a rendkívüli zárva tartás alatt is elértek bennünket hétköznap munkaidőben