Rendkívüli zárvatartás
2020. november. 10.

Kedves Érdeklődők!

A súlyosbodó járványhelyzetre és az országos korlátozásokra való tekintettel a KREA Design Iskola rendkívüli zárva tartást rendelt el 2020. november 11-től.

A tanítást a tavaszi tapasztalatoknak megfelelően online folytatjuk, egyes, személyes jelenlétet megkövetelő órákat pedig a zárva tartás utánra ütemeztünk.

A KREA őszi nyílt napja online szakos tájékoztatók formájában bonyolítjuk le a november 30. és december 4. közötti időszakban. Erről további részletek hamarosan a honlapunkon és a KREA Facebook oldalán.

Az újranyitással kapcsolatos további információkkal csak a járványügyi helyzet alakulásának megfelelően tudunk szolgálni. Érdemes azonban követni bennünket, mert az érdeklődők tájékoztatását a közeljövőben igyekszünk online csatornákon keresztül pótolni. 

A jelentkezéssel és a járványügyi helyzettel kapcsolatos kérdéseitekkel keressetek bennünket a kommunikacio@kreaiskola.hu címen, illetve a KREA központi mobilszámán (+36 70 318 2970), melyeken munkaidőben a rendkívüli zárva tartás alatt is elértek bennünket!

A zárvatartás alatt az alábbi elérhetőségeken kereshetitek kollégáinkat:

Enteriőr szak: +36 30 798 92 16

Divat és smink szak: +36 30 408 09 02

Fotó, grafika és web szak: +36 30 649 97 13 

Általános oktatásügy KREA-s hallgatóknak: +36 70 318 29 70

Jelentkezés a KREA-ba: +36 30 288 2404

További információkkal jelentkezünk hamarosan, addig is vigyázzatok magatokra!

Üdvözlettel, 

KREA Kommunikáció

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA