KREA Karácsony 2019 Galéria
2019. december. 24.

A KREA idén is megrendezte több éves hagyományra visszatekintő karácsonyi ünnepségét, a KREA Karácsonyt.

Köszönjük mindenkinek, aki eljött, és jelenlétével hozzájárult az esemény meghitt hangulatához! Öröm volt Veletek együtt ünnepelni az év legcsaládiasabb ünnepét, hiszen a legrégebbi oktatóinktól a legfrissebb hallgatóinkig a KREA egyetlen közös családot alkot!

Köszönjük Gyetkó Adriennek  és Keksz Richárdnak az ünnepi cateringet, Nagy Józsefnek az elmaradhatatlan forralt bort, Mózes Katinkának a nagy sikerű díszkészítő workshopot, Tégely Laura sminkescsapatának az ünnepi sminkelést, meghívott vásározóinknak (BLOKK, Csirimojó, Karla, Malaverzum, Miaszösz) a csodás ajándékokat, a KREA csapatnak a díszítést és a hangulatteremtést, Erdei Krisztiánnak pedig a mindezt megörökítő remek fotókat!

Ezúton is szeretnénk minden volt, jelenlegi és jövendőbeli KREA-s hallgatónak, oktatónak, dolgozónak, valamint a KREA minden barátjának áldott, békés karácsonyt, valamint sikerekben és kreativitásban gazdag, boldog új esztendőt kívánni!

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA