Webtervezés középszintű
a képzésről

A mindened a honlaptervezés? Érdekel az applikációfejlesztés? Otthon érzed magad a digitális felületek között és lázba hoznak az egyszerre okos és látványos vizuális megoldások?

Ha szeretnéd elsajátítani és magabiztosan használni a digitális világ eszköztárát, akkor várunk szeretettel a KREA webdesigner szakján, ahol a tudást az alapoktól tanulod meg a designszakma legizgalmasabb képviselőitől! Tanulj nálunk, és az itt megszerzett tudást szakmai életed számos területén hasznosíthatod majd!

Ha még nem hallottál a KREA webes képzéseiről, kezd azzal, hogy megnézed  online webdesigner és UI/UX tájékoztatónkat, ahol bemutatjuk Neked képzéseinket!

Webtervező magániskolai magyar és angol nyelvű középszintű tanúsítvány
Alkalmak
3x3-6 óra
Időpontok
16.30-21.15
Képzési idő/hét
2 félév
Összes óraszám
Képzési díj
450.000 Ft + áfa. A félévente fizetendő képzési díj éves szinten az infláció mértékétől függően változhat.
felvételi követelmények
  • FELVÉTELI KÖVETELMÉNYEK A WEBDESIGNER KÉPZÉSRE
  • 1. Érettségi bizonyítvány. (Amennyiben a felvételi határidőig nem érettségizel, a dokumentumot elegendő bemutatni a szeptemberi tanévkezdéskor.)

2. Felvételi elbeszélgetés és rövid prezentáció. A kért dokumentumokon túl a webdesigner felvételi egy kötetlen, személyes elbeszélgetésből és a felvételi feladat prezentálásából áll.

FELVÉTELI FELADAT

A felvételizők feladata elkészíteni minimum 2 képernyőt egy főzős applikációhoz, amit aztán a felvételi beszélgetésen be kell mutatni prezentáció formájában, és ismertetni kell a mögöttes koncepciót, a tervezés menetét és a technikai információkat (platform, felbontás, használt szoftverek, stb).

Min. 2db applikáció képernyő elkészítése:

- 1 login képernyő

- 1 szabadon választott képernyő (listaoldal, recept, stb.)

KAPCSOLAT

További kérdésekkel a szak vagy a felvételi kapcsán keressetek bennünket a +36 30 649 97 13 számon vagy a titkarsag@kreaiskola.hu címen!

elméleti és gyakorlati tantárgyak
UX alapok