UI/UX Designer felsőszintű
a képzésről

A UI/UX DESIGNER KÉPZÉSEN VALÓ RÉSZVÉTEL ELŐFELTÉTELE A WEBDESIGNER SZAK ELVÉGZÉSE VAGY WEBDESIGNER SZAKMAI ELŐKÉPZETTSÉG MEGLÉTE.

A KREA képzési kínálata a UI/UX Designer szakkal bővült. A növekvő versenyben egyre nagyobb szükség van a UI/UX szakemberekre, akik hatékonyan kommunikálják a bennünket körülvevő brandeket, szolgáltatásokat az interneten és más elektronikus médiumokon keresztül, valamint lépést tartanak a gyorsan fejlődő technológiákkal. Feladatuk a látvány és a tartalom megjelenítése, mindannak tervezése, ami megjelenik webes böngészőinkben, mobiltelefonunkon, az áruházi érintőképernyőkön vagy akár az internetkapcsolattal rendelkező televíziókon.

Nézd vissza a rendkívüli helyzet miatt online megtartott webdesigner és UI/UX szakos tájékoztatónkat, amelyet Nemes Mara igazgatónk és szakvezetőnk, Hadi Krisztián az otthonukból közvetítettek. A videót az alábbi linken éred el.

UI/UX Designer magániskolai magyar és angol nyelvű felső szintű tanúsítvány
Alkalmak
3x3-6 óra/hét
Időpontok
16.30-21.15/nap
Képzési idő/hét
4 félév
Összes óraszám
Képzési díj
420.000 Ft + áfa/félév
felvételi követelmények
  • FELVÉTELI KÖVETELMÉNYEK UI/UX DESIGNER KÉPZÉSRE
  • *** A KREA felvételi vizsgáit a járványügyi korlátozások feloldása miatt személyesen, egy 10-15 perces, kötetlen beszélgetés keretében bonyolítjuk le a KREA-ban. Az online jelentkezést követően a jelentkezőket emailben értesítjük a felvételi pontos időpontjáról, a felvételi feladatok feltöltésének részleteiről, illetve az egyéb tudnivalókról.  ***

1. Érettségi bizonyítvány.

2. Webdesigner magániskolai középszíntű tanúsítvány vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség vagy szakmai portfólió.

3. Motivációs levél. Tartalma: személyi adatok, iskolai tanulmányok, esetleges szakmai előélet, a szak választásának indoklása, kedvenc hazai és nemzetközi tervezők ésszakmai fórumok, médiumok bemutatása, egyéni jövőkép ismertetése. Terjedelme: maximum 2db A4-es oldal.

4. Szakmai portfólió. Válogatás a webdesigner szakon készített szakmai munkákból.

5. Felvételi elbeszélgetés.

elméleti és gyakorlati tantárgyak
Tipográfia és brand a weben
Interaktív terv kivitelezés