KREA Workshop - UX kutatás elmélete és gyakorlata
2019. december. 09.

A KREA Design Iskola minden érdeklődő számára megnyitja a 20219/20-as tanév őszi félévében, a „UX elmélete és gyakorlata” című, négy alkalmas, workshop jelleggel tartott kurzusát.

A kurzus résztvevői megismerkedhetnek a website usability kutatások alapjaival, praktikus és mindig használható módszertanokkal. Áttekintik azok helyét a tervezés-fejlesztés menetében, valamint megismerkednek a legalapvetőbb és leggyakrabban használt tervezési-elemzési módszerekkel.
Az egyes kutatási-vizsgálati módszertanok elméleti alapjainak elsajátítása mellett tapasztalatot és gyakorlatot is szereznek azok napi szintű használatáról. Részletesen átveszik az egyes kutatások alapjait jelentő módszertani és tudományos alapelveit is, így a félév végére képesek lesznek arra, hogy megtervezzék és elvégezzék a szükséges kutatásokat, azok eredményeinek értékelését és elemzését, riportot készítsenek azok eredményeiről, valamint prezentálják is azokat.

Tematika:
– A website fejlesztés folyamata, tesztelési lehetőségek az egyes szakaszokban
– Aranyszabályok és heurisztikák: Jacob Nielsen és Ben Shneiderman
– UX tesztelés, elemzés, reportálás, prezentálás: alapok.
– Paper prototyping, Card sorting, Tree testing, Eye-tracking

Workshop alkalmak
2019. december 09. hétfő 16:30 - 21:15
2019. december 16. hétfő 16:30-21:15
2020. január 06. hétfő 16:30 - 18:45
2020. január 13. hétfő 16:30 - 21:15

FIGYELEM: A KURZUS A NÉGY ALKALOMBÓL EGYÜTT ÁLL ÖSSZE ÉS A KURZUS DÍJA IS A NÉGY ALKALOMRA EGYÜTT ÉRTENDŐ!

Oktató: Herendy Csilla, UX kutató (www.herendy.hu)

A kurzuson való részvétel díja:
KREA-s hallgatók/alumni részére: 59.000 Ft + áfa
Kívülállók számára: 69 000 Ft + áfa

Jelentkezés
A kurzusra legkésőbb 2019. december 9 délig lehet jelentkezni a kommunikacio@kreaiskola.hu címre küldött regisztrációs emaillel. Ezt követően a kurzus díját a válaszemailben feltüntetett bankszámlaszámra kell elküldeni. A kurzuson való részvétel feltétele a díj befizetése 2019. december 9 délig.
A kurzus korlátozott létszáma (9 fő) miatt javasoljuk minden jelentkezőnek, hogy jelentkezését minél hamarabb adja le.
Érdeklődni a kommunikacio@kreaiskola.hu címre küldött emaillel lehetséges.

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA