Best of KREA - Grafika - Varga Bálint
2023. január. 22.

Miért sikeresek a KREA diplomák a szakmai közegben? Hogyan lesz a diplomából megvalósult projekt? Hogyan segíti a KREA tanári csapata a fiatal pályakezdőket? Megtudhatod, ha visszanézed Best of KREA videónkat!

Óriási sikert hozott a KREA Brand Designer diploma Varga Bálintnak! Ismerd meg Bálint szerethető személyiségét és munkásságát!

Varga Bálint 2019-ben diplomázott, és 2020-tól a Printa szitanyomó műhely művészeti vezetője. 2021-ben elnyerte a legrangosabb magyar szakmai zsűri, az Aranyrajzszög Társaság 'Legtehetségesebb fiatal pályakezdő' díját a Nemzeti Botanikus Kert komplex arculatának megtervezéséért. Bálint, brand designer szakos hallgatóként választotta diplomatémaként ezt az arculattervezést, majd az intézet kiírt pályázatát elnyerve, végigvitte az arculat teljes kivitelezését.

https://botanikuskert.hu/

A Diplomamunka konzulense Herbszt László volt, aki Simon Attilával (Brand Designer szakvezető) együtt a tervek megvalósulásának fázisában is tovább segítették Bálint munkáját.

Tájékozódj a Grafikus és UI/UX Designer szakokról bővebben itt! 

Megtetszett a KREA? Jelentkezz a következő tanévre!

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA