Brand designer & art director
a képzésről

A Brand designer & art director szak nagyon különleges tudással vértezi fel a hallgatóinkat. Szeretnéd tudni miben több, mint egy grafikus, mi a feladata egy art directornak a különböző kampányok létrehozásában? Mi az összefüggés egy márka marketingstratégiája és vizuális arculata között? Egyedülálló mesterszintű tudást kapsz, ha a KREA-t választod!

Nézd vissza a 2022/23. tanév online tájékoztatóját, amelyben Nemes Mara igazgatónk, illetve Simon Attila és Kathi Zsolt szakvezetőink részletesen bemutatják neked minden egyes grafikus szakunkat:

Nyilvántartásbavételi szám
BEJELENTÉSI SZÁM: B/2020/000706
Brand designer & art director magániskolai magyar és angol nyelvű felső szintű tanúsítvány
BRAND DESIGNER & ART DIRECTOR
Alkalmak
1-2x3-6 óra/hét
Időpontok
16.30-21.15/nap
Képzési idő/hét
4 félév (KREA hallgatóinak 2 félév)
Összes óraszám
Képzési díj
490.000 Ft (+áfa) /félév. A félévente fizetendő képzési díj éves szinten az infláció mértékétől függően változhat.
felvételi követelmények
  • FELVÉTELI KÖVETELMÉNYEK BRAND DESIGNER & ART DIRECTOR KÉPZÉSRE
  •

1. A Művészeti grafikus képzésen való részvétel, vagy azzal egyenértékű Grafikus szakmai végzettség.

2. Motivációs levél. Tartalma: személyi adatok, iskolai tanulmányok, esetleges szakmai előélet, a szak választásának indoklása, kedvenc hazai és nemzetközi tervezők, szakmai fórumok és médiumok ismertetése, egyéni jövőkép bemutatása.
    Terjedelme: maximum 2db A4-es oldal

3. Szakmai portfólió. Válogatás a Művészeti grafikus képzésen készített grafikai munkákból vagy azzal egyenértékű szakmai portfólió.

elméleti és gyakorlati tantárgyak
Művészettörténet