CSERÉLD A HOBBI FOTÓZÁST SZAKMÁRA!
2018. január. 01.

Alkosd meg a pillanatot! Ismerd meg a fotográfia különféle területeit, mint az építészeti/enteriőr fotó, tárgy/műtárgy reprodukció, modell-, divat- és reklámfotó és cseréld a hobbi fotózást szakmára! Kooperálj a stylistokkal, divattervezőkkel, sminkesekkel, dolgozz együtt a társszakmák hallgatóival és mélyítsd el tudásodat a gyakorlatban!

Művészeti és médiafotográfus szak

- a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

- képzési idő: 4 félév

- a képzés szeptemberben indul

Szeretnél többet tudni a Művészeti és médiafotográfus képzésről? Kattints!

Szívesen lennél a KREA hallgatója? Tájékozódj a jelentkezésről!

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA