Enteriőr - Személyes nyílt nap
2022. november. 29.

KREA – A SIKERES DESIGNEREK ISKOLÁJA

BELSŐÉPÍTÉSZ, ENTERIŐRSTYLIST VAGY LAKBERENDEZŐ SZERETNÉL LENNI? NÁLUNK A HELYED!

Időpont: 2022. november 29. kedd 14.00 és 15.30

Helyszín: 1051 Budapest Október 6. utca 18. Félemelet, Kapukód: 31-es

REGISZTRÁLJ ITT!

Tudj meg mindent a KREA Enteriőr Designer szakról és nyerj betekintést a képzés mindennapjaiba egy személyes óra keretein belül! Tedd fel a kérdéseidet, és add be a jelentkésedet akár már most, a 2023 ősszel induló képzésünkre!

Az esemény programja:

ÜZLETHELYISÉG KONCEPCIÓ NYÍLT ÓRA:
Szívesen lennél a tervezője különleges üzleteknek szállodáknak éttermeknek? KREA Belsőépítész szak 3. évfolyam nyílt, személyesen látogatható óráján ízelítőt kapsz mit jelent a konceptuális belsőépítészeti gondolkodás, ami a KREA egyedülálló oktatási módszerének eredménye. Tematikánk egyedülállóságát, elsősorban a tervezési feladatok sokrétűséget hangsúlyozó koncepció adja. Az ÜZLET & IRODA terve különböző filmek látványvilágából inspirálódik. A film magát az üzlet profilját képezi le, majd ebből bontakozik ki a tér egyéni tervezői látványa.

CAFÉ CHAT: A bemutató órák végén vendégünk vagy egy csésze kávéra a KREA CAFÉ-ban, ahol felteheted kérdéseidet a szakvezetőnek és szakmenedzsernek.

Tájékozódj az Enteriőr szakokról bővebben itt! 

Megtetszett a KREA? Jelentkezz hozzánk 2023. február 15-ig a következő tanévre!

Tablók:

Gerse Dalma - Enteriőr Designer - Belsőépítész

Ilyés Éva - Enteriőr Designer - Belsőépítész

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA