ALAKÍTSD A TERET! TANULJ ENTERIŐRTERVEZŐNEK!
2018. január. 01.

Alakítsd a teret, nyiss új dimenziót! Tér- és stíluskoncepcióban gondolkodó tervezőket képzünk, akik kompetenciája a belsőépítészetre, stylingra és látványtervezésre egyaránt kiterjed. Akik a tervezés során a térstruktúra, az esztétikum és a funkció szempontjait fuzionálva képessé válnak harmonikus, trendmutató enteriőröket alkotni!

Enteriőr Designer-Belsőépítész szak

- a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

- képzési idő: 8 félév

Szeretnél többet tudni az Enteriőr Designer-Belsőépítész képzésről? Kattints!

 

Teremts hangulatot, formázz stílust! Lakberendezőként vagy Enteriőrstylistként egyedi és stílusos élményt alkothatsz! Szerethető otthont, felejthetetlen ünnepi cateringet, kortárs üzenetet hordozó vernissage-t. Tanulj meg anyagokkal, színekkel és formákkal hangulatot teremteni, az egyéni élet teljes megélésére alkalmas magán élettereket, vagy stílusteremtő dekorációt tervezni!

Lakberendező szak

- a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

- képzési idő: 3 félév

Szeretnél többet tudni a Lakberendező képzésről? Kattints!

Enteriőrstylist és Látványtervező szak

- a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

- képzési idő: 6 félév

Szeretnél többet tudni az Enteriőrstylist és Látványtervező képzésről? Kattints!

Dekoratőr szak

- a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

- képzési idő: 4 félév

Szeretnél többet tudni a Dekoratőr képzésről? Kattints!

Szívesen lennél a KREA hallgatója? Tájékozódj a jelentkezésről!

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA