"A munka helye" szakmai est
2021. szeptember. 18.

A MUNKA HELYE

Hogyan változott meg a munkavégzés helye a 2020-as pandémiahelyzet következtében? Átértékelte-e a home office és az irodai munkatér helyzetét az elhúzódó karantén? Mi lesz az „új norma” a visszaállás során, és mindez milyen kihívások elé állítja a munkaadókat, a munkavállalókat és nem utolsósorban a tervezőket?

A KREA Design Iskola és a Kinnarps Hungary közös eseményén ezekre a kérdésekre keressük a választ. A szakmai estet a KREA belsőépítész hallgatóinak tervprezentációi nyitják, mely során egy egyhónapos tervezési projekt eredményét tárják a közönség és a szakmai zsűri elé. A prezentációkat követően a kerekasztalbeszélgetés keretében meghívott vendégeinkkel járjuk körül a fenti kérdéseket, melyet a hallgatói munkák értékelése és eredményhirdetés követ. Az esemény a Budapest Design Week 2021 eseménysorozat keretein belül valósul meg.

A kerekasztalbeszélgetés-résztvevői és a hallgatói munkák zsűrije:

Bihary Sarolta (Narmer-KREA)

Bogdán Szilvia (Nexon Hungary)

Dúll Andrea (ELTE PPK – MTA)

Horváth Dávid (Colliers)

Somlai Fischer Ádám (Prezi)

Moderál: Paukovics Gábor (Kinnarps Hungary)

KIKNEK AJÁNLJUK?

Építészeknek, belsőépítészeknek, kreatív szabadúszóknak, ingatlanfejlesztőknek, és mindenkinek, aki érdeklődik a belsőépítészet, azon belül is az irodatervezés legaktuálisabb kérdései iránt!

Kapunyitás: 2021. október 14. 17:00

Helyszín: KREA Design Iskola / 1051 Budapest, Október 6. u. 18. félemelet

Az eseményen való részvétel ingyenes, viszont regisztrációköteles. Regisztrálni ezen a linken lehetséges.

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA