Divatsmink
a képzésről

Ha szeretnél sminkes szakemberként dolgozni magazin- és reklámfotózásokon, divattervezők kampány- és katalógusfotózásain, modellek portfólióin és divatbemutatókon, továbbá szeretnél rendelkezni azzal a tudással, ami a mai reklámfilmek beauty sminkjének elkészítéséhez szükséges, esetleg arra vágysz, hogy egy neves sminkmárka képviselőjévé válj, és magánemberek vagy közszereplők  sminkjeit álmod meg, akkor a divatsmink szakunkon a helyed!

Nézd vissza a rendkívüli helyzet miatt online megtartott smink szakos tájékoztatónkat, amelyet szakvezetőink, Tombor Sarolta és Tégely Laura az otthonukból közvetítettek. A videót az alábbi linken éred el.

Magániskolai magyar és angol nyelvű középszintű tanúsítvány
Alkalmak
3x3-6 óra / hét
Időpontok
délután (16.30-21.15), hétvégén (9.00-14.00)
Képzési idő/hét
2 félév
Összes óraszám
440-480 külsős gyakorlatokkal
Képzési díj
420.000 Ft + áfa/félév /Képzési díjon felül az év végi vizsgaköltség nettó 20.000 Ft./
felvételi követelmények
  • FELVÉTELI KÖVETELMÉNYEK DIVATSMINK KÉPZÉSRE
  • *** A KREA felvételi vizsgái egy 10-15 perces, kötetlen beszélgetés keretében zajlanak. A járványügyi helyzetre való tekintettel ezeket a beszélgetéseket online bonyolítjuk majd le, várhatóan 2020. június 30-án. A pontos időpontról a jelentkezőket emailben értesítjük. ***

1. Érettségi bizonyítvány. (Amennyiben a felvételi időpontjáig nincs meg, elegendő bemutatni a szeptemberi tanévkezdéskor.)

2. Önéletrajz. Terjedelme: maximum 2 db A4-es oldal.

3. Motivációs levél. Tartalma: személyi adatok, iskolai tanulmányok, esetleges szakmai előélet, a szak választásának indoklása, kedvenc hazai és nemzetközi sminesek, szakmai fórumok médiumok ismertetése, egyéni jövőkép bemutatása. Terjedelme: maximum 2 db A4-es oldal.Terjedelme: maximum 1 db A4-es oldal, 2-3.000 karaketer.

4. Portfólió (nem kötelező).

5. Kollázs. Készíts hangulat kollázst két témára. Egyrészt a 2020-as divat sminktrendeket felhasználva. Terjedelem: maximum 2 db, minimum A4-es méretben.  Másrészt a négy őselem (tűz, víz, föld, levegő) egyikétől inspirálva. Terjedelem: maximum 1 db, minimum A4-es méretben. Az online jelentkezés miatt ezt digitalizálva kérjük ppt vagy pdf formátumban (lehet scannelve vagy eleve elektronikusan készíteni.)

6. Felvételi elbeszélgetés.

elméleti és gyakorlati tantárgyak