Mindig is meg szeretted volna tanulni, hogyan építs fel magadnak egy jól működő ruhatárat? Szeretnéd jobban kifejezni önmagad az öltözködéseddel? Érdekel a véleményvezérek és influenszerek világa? Szeretnél sikereket elérni a social media felületeken és meg szeretnéd tanulni, hogyan hozz létre megnyerő tartalmakat az online világban? Mindezt egy organikusan növekvő, hűséges követőtáborral? Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, akkor a KREA Personal styling & branding képzésén a helyed!
2022 őszén először indítjuk tanfolyamunkat, amelynek célja egy kiváló minőségű, a piaci igényeknek megfelelő képzés nyújtása azok számára, akik saját brand-jüket, autentikus énmárkájukat szeretnék kialakítani.
A KREA Design Iskola Personal styling & branding képzésén a résztvevő tudatosan felépített rendszer szerint tervezi meg az életformájának, és az aktuális trendeknek megfelelő öltözék-szettjeit, amelyek mind funkcionális, mind esztétikai szempontból megfelelnek a személyi imázsának. Megismeri az alkati sajátosságait, test- és színanalízist készít, és ennek megfelelően alakítja ki gardróbját. Erről egy „styling book” kézikönyvet készít, amely tartalmazza az öltözékén túl a hajviseletére és sminkjére vonatkozó tanácsokat is.
A KREA-nak fontos célja, hogy megismertesse a hallgatókkal a hazai márkákat, ezért fotózással egybekötött showroom látogatást is szervez, ahol lehetőség lesz felpróbálni az adott márka legújabb kollekciójának darabjait.
A 12 hetes tanfolyam kreatív és önfejlesztő feladatokkal segíti elő, hogy hallgatóink új tudása fokozatosan és folyamatosan épüljön be mindennapi szemléletükbe.
1. Érettségi bizonyítvány. (Amennyiben a felvételi időpontjáig nincs meg, elegendő bemutatni a szeptemberi tanévkezdéskor.)
2. Motivációs levél. Tartalma: személyi adatok, iskolai tanulmányok, esetleges szakmai előélet, a szak választásának indoklása, kedvenc hazai és nemzetközi tervezők és influenszerek, egyéni jövőkép bemutatása. Terjedelme: maximum 2 db A4-es oldal.
3. Felvételi elbeszélgetés. Kötetlen személyes elbeszélgetés (max.10–15 perc), ahol megismerjük a jelentkező rátermettségét, motiváltságát, kulturális tájékozottságát és érdeklődését. Ezt a felvételi feladatok közös megtekintése követi.