Fashion Art Director - Diploma 2022
2022. június. 09.

A Fashion Art Direktorok a diploma évében híres nemzetközi fashion brandek kutatása és vizuális világuk elemzése után, a márkák identitásából és kollekciókból inspirálódva hoztak létre komplex divatanyagot, illetve képzőművészetből inspirálódva alkottak fashion videókat.

A diplomafeladatokban a koncepció központú tervezői gondolkodásmód érvényesül, amely segíti az egyedi művészi attitűd kibontakoztatását. A diplomamunka esszenciális képet ad arról, milyen magas szintre fejlődik a hallgatók konceptuális art directori szemlélete, miről szól ez a szakma, és milyen izgalmas kihívásokon mennek keresztül, miközben együtt dolgoznak egy profi stábbal a fotózásokon és forgatásokon.

Diplomamunkák:

Pozsonyi Virág

Vincze Dóra

Király Olívia

 

Konzulens:

Pálmai Angie

 

Szeretnél Te is ilyen színvonalon alkotó Art Director lenni?

Kezdd el tanulmányaidat a KREA-ban! Alapokról kezdve a Fashion Stylist szakon, előképzettség esetén ide kattinva találsz bővebb információkat!

Megtetszett a KREA? Jelentkezz hozzánk 2023. február 15-ig a következő tanévre!

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA