Divat - Személyes nyílt nap
2023. május. 05.

KREA – A SIKERES DESIGNEREK ISKOLÁJA

DIVATTERVEZŐ SZAK –  Ahol saját márkát hozhatsz létre, vagy produkciók jelmeztervező lehetsz!

Időpont: 2023. május 5. péntek 17.00 óra

Helyszín: 1051 Budapest Október 6. utca 18. Félemelet, Kapukód: 31-es

REGISZTRÁLJ ITT!

MIÉRT ÉRDEMES ELJÖNNÖD?

Szeretnéd kifutón látni a kollekciódat, vonz a filmes a jelmeztervezés? A KREA az a hely, ahol megvalósíthatod a célodat, és egy menő kreatív közegben tanulhatsz! Tudj meg mindent a KREA Divat és jelmeztervező szakról és nyerj betekintést a képzés mindennapjaiba egy személyes óra keretein belül! Tedd fel a kérdéseidet!

Az esemény programja:

FASHION? VAGY INKÁBB JELMEZ? - 2. ÉVFOLYAM NYÍLT ÓRA
Nem kell választanod, hisz a 3 éves képzésben mindkét műfajra kellő hangsúlyt fektetünk. A divat és jelmeztervező szak 2. évfolyam tervezési órájába engedünk betekintést, ahol a hallgatók különleges méretnövelő szabászati megoldásokkal kísérleteztek, és a test arányait hangsúlyozó vagy éppen elrejtő öltözék terveket hoztak létre. A félév 2. felében pedig egy adott irodalmi mű inspirációra alkotta jelmezekkel készülnek az tanév végi vizsgára. Érdemes betekinteni a kulisszák mögé, hisz még nem a kész ruhaterveket láthatjuk, hanem azt a tervezési folyamatot, ahol megmutatják, hogy az egyedi tervezői képzeletből hogyan bontakoznak ki a konkrét öltözékek. A KREA nagy hangsúlyt fektet a tervek megvalósítására, így a hallgatóink tudatosan készülnek a kivitelezésre is.

CAFÉ CHAT: A bemutató órák végén vendégünk vagy egy csésze kávéra a KREA CAFÉ-ban, ahol felteheted kérdéseidet a szakvezetőnek és szakmenedzsernek.

REGISZTRÁLJ ITT!

Nem tudsz eljönni személyesen, vagy szeretnél felkészülten érkezni a nyílt napra? Nézd meg az online szaktájékoztatónkat! ONLINE SZAKTÁJÉKOZTATÓ

VÁLASZD A KREÁT, HA…

  • divatmárkát szeretnél építeni már a tanulmányok alatt,
  • francia MA diplomát szeretnél szerezni,
  • agilis pályakezdő vagy és komoly képzést szeretnél,
  • pályát akarsz váltani, és a kreatív szakmában látod a jövőd,
  • a hazai divatmárkák neves tervezőitől akarsz tanulni,
  • már a tanulmányok alatt a szakmában szeretnél dolgozni,
  • szeretnéd a márkád stratégiáját menedzserekkel stylistokkal grafikusokkal felépíteni.

Tájékozódj a Divat és Stylist szakokról bővebben itt!

Megtetszett a KREA? Jelentkezz hozzánk 2023. MÁJUS 19-ig a következő tanévre.

Galéria:

Lochinger Vanda - Diplomamunka (részlet)

Falus Klára - Diplomamunka (részlet)

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA