"Azóta ezt csinálom, és nagyon boldog vagyok"
2019. szeptember. 27.

"Párizsban jártam, 2008-at írtunk ekkor. Sétáltam a Szajna-parton este, és megláttam egy gyönyörű szép kirakatot […] és volt benne egy fehér ruha megvilágítva. Annyira vonzott a látvány, és annyira szép volt, hogy odamentem és csak álltam előtte, [és néztem] hogy ebben mennyi szépség van, mennyire szép a kelme, mennyire szép az a ruha, mennyire szép a környezet. Itt vagyunk Párizsban, és [eszembe jutott] az a gyerekkorom óta dédelgetett álom, hogy én ezzel foglalkozzam (merthogy ez nem egyik pillanatról a másikra pattan ki az ember fejében). Akkor hazajöttem és azon gondolkoztam, hogy vajon 30 évesen van-e még arra lehetőség, hogy az ember újrakezdje az életét, hogy megvalósítsa a gyermekkori álmát, és vajon eljön-e majd az a pillanat, amikor nekem is lesz egy ilyen gyönyörű fehér ruhám egy kirakatban Budapesten. És akkor tettem is érte. Felvételiztem a KREA-ba, visszaültem az iskolapadba - volt egy négyéves kisfiam -, úgyhogy felfordult a világ körülöttem, és azóta ezt csinálom, és nagyon boldog vagyok."

Bódis Boglárka, a sikeres Elysian divatmárka alapítójával készített videóinterjút Korn Anita, a Ruhastory Youtube-csatorna szerkesztője. Az inspiráló videót, amelyben szó esik Bogi pályaváltásáról (közgazdászból divattervező 30 évesen), a fenntartható divatról, valamint új kollekciójáról, itt tudjátok megnézni. Divatrajongóknak kötelező! 

 

Megtetszett a szak?
Jelentkezz hozzánk és kezd el a szakot már a következő félévben!
Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA