Pótjelentkezési időszak a KREÁBAN 2016. augusztus 29-től - szeptember 12-ig.

Kedves KREÁSOK! A megállapodás megköttetett, díjmentesen indulhattok a Hellodesign Talent Award 2016 tehetségkutató versenyén! Július 15-ig várják vizsga- és diplomamunkáitokat!

Tegnap ismertették az idei Kékszalag részletes programját. A sajtótájékoztató apropóján Páncsity Lídiát a vitorlásverseny új arculatának tervezőjét kérdeztük.

A Fashion In Motion Divatbemutatón a  KREA frissen végzett divattervezőinek  diplomakollekciót láthatták az érdeklődők 2016. június 15-én szerdán az Akvárium Klubban.

Tanulj a KREÁBAN és valós piaci szituációkat modellező feladatok révén sajátíthatód el a logó-, arculat-, kiadvány-, csomagolás-, reklámkampány vagy akár új média felület tervezéséhez szükséges ismereteket! Válj profi designerré, aki képes koncepció és egyedi grafikai látvány megalkotására!

Kattints és tudj meg többet a beiratkozásról!

Negyedéves divattervezőink és végzős stylistjaink túl vannak a nagy megmérettetésen, kirepülnek! Itt az idő, hogy elinduljanak a pályán! Hallgatóink diplomamunkáihoz gratulálunk, a divattervezők kollekciói a Fashion In Motion divatbemutatón debütálnak.

A KREA enteriőr designer képzése több, mint magyar oktatásban értelmezett belsőépítészet! Olyan piacképes és sokoldalú tervező válhat belőled, akinek átfogó szakmai tudása a stylingra, látványtervezésre és belsőépítészetre egyaránt kiterjed!

Kattints és tudj meg többet a beiratkozásról!

Tanulj koncepció és kollekció központú tervezést a legnevesebb hazai divatmárkák designereitől! A divat szféra kihívásaihoz igazodó oktatási programmal, fashion projektekkel és gyakorlati lehetőségekkel várunk!

Kattints és tudj meg többet a beiratkozásról!

Ha érdekel az alkalmazott fotográfia, mint az építészeti/enteriőr fotó, tárgy/műtárgy reprodukció, modell-, divat- és reklámfotó, akkor válaszd a KREÁT! Élj a lehetőséggel, mélyítsd el tudásodat, ismerd meg a fotográfia különféle területeit és cseréld a hobbi fotózást szakmára!