Négy KREÁS frissdiplomás az év felfedezettjei között!

Mitől lesz stílusteremtő egy öltözék, arculat, enteriőr, smink vagy fotó? A designertől. Belőled hogyan válhat profi designer? Ha a jövődet a KREÁVAL tervezed!

KREA divatbemutató a Marie Claire Fashion Days-en.

A másodéves enteriőrtervezők Bihary Sarolta építésszel tanulmányúton jártak a Szentendrei Skanzenben. Inspirálódtak és anyagot gyűjtöttek a szentgáli porta belső tereinek áttervezéséhez. Parasztház újragondolás alatt!

Tombor Sarolta és Tégely Laura szakvezetők a KREA végzett divatsminkeseivel és hallgatóival esztétikusan látványos sminkeket alkottak a Mercedes-Benz Fashion Week Central Europe-ra.

Fátyol Viola nyerte az idei Robert Capa Magyar Fotográfiai Nagydíjat! Szívből gratulálunk a KREA művésztanárának!

Wagensommer Gabriella a KREA tavaly végzett divattervezője a Gombold újra! Divat a magyar döntőseként mutatta be újrahasznosított és természetes anyagokból létrehozott öltözékeit!

Matisz Aliz enteriőrtervező /a KREA oktatója/ és Szabó Zoltán Milán munkájáról, azaz a LogMeIn irodabővítéséről közölt cikket az OCTOGON architecture&design magazine!

Pénteken szabadulós szobákkal vártuk a gólyákat a KREÁBAN!

Az Art Market Budapest megnyitóján a KREA tavaly végzett divattervezői Gulyás Barbara, Nyeste Laura, Lukács Bianka a design, művészet és divat határát feszegető programmal várták a VIP vendégeket.

A KREA kártya - az iskola hallgatóinak kedvezményeket biztosító, fényképes, névre-szóló igazolvány, amit minden félévben hologramos matricával érvényesítünk.

Ember és környezetének viszonyát vizsgáló témákkal készültünk az idei Design Hétre.