Design Hét Budapest 2016
2016. szeptember. 27.

Ember és környezetének viszonyát vizsgáló témákkal készültünk az idei Design Hétre.

Volt szó szeretett és utált tárgyakról, a testre szabottság pszichológiai hátteréről. Már tudjuk hol élnének a sztárok, ha ismernék a másodéves enteriőrtervezőket. És biztos, hogy többet nem elégszünk meg a divatsmink klasszikus értelmezésével. Az előadóknak köszönjük az élményt, az érdeklődőknek, hogy velünk voltak szombaton!

INSIDE, sztár otthonok tervezés alatt.
Enteriőr designer hallgatóink David Lynch filmrendezőnek és Serj Tankian a System of Down frontemberének terveztek otthont.

SMINK, mint design.
Hogyan számolja fel a divatsmink a klasszikus formákat, textúrákat és nyit új utat az alternatív elemek felhasználásának. Tégely Laura sminkes /az év divatsminkese – Fashion Awards Hungary2016/ mutatatta be a rendhagyó anyagok alkalmazásának innovatív lehetőségeit.

TESTHEZÁLLÓ TÁRGYAK/TEREK, hogyan vélekedik erről a környezetpszichológia.
Dr. Dúll Andrea környezetpszichológus előadásából megtudhattuk, hogy vannak-e olyan környezetpszichológiai törvényszerűségek amelyek segítik, hogy tárgyaink tereink testhez állóak legyenek.

Három előadás, három izgalmas nézőpont ember és környezetének viszonyrendszeréről.

Fotó: Máli Fanni

Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA