PIACKÉPES TUDÁSRA VÁGYSZ? TANULJ GRAFIKUSNAK!
2017. január. 01.

GRAFIKA & ÚJMÉDIA KÉPZÉSEK A KREÁBAN

Építs egyéniséget a brandnek! Grafikusként, Brand Designerként olyan komplex vizuális eszköztárral rendelkező tervezővé válhatsz, aki képes egyedi, nemzetközi szinten mérvadó koncepció és látvány megalkotására! Rendelkezz a betűtervezés, az illusztráció, a nyomdatechnológia és marketing területeire egyaránt kiterjedő szakmai tudással! Sajátítsd el valós piaci szituációkat modellező feladatok révén, a logó-, arculat-, kiadvány-, csomagolás-, reklámkampány tervezéséhez szükséges ismereteket!

GRAFIKUS

/ a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

/ képzési idő: 6 félév

/ a képzés szeptemberben indul

BRAND DESIGNER

/ a jelentkezés feltétele a Grafikus képzésen való részvétel

/ képzési idő: 2 félév

SZAKIRÁNYOK: UI/UX DESIGN, BETŰTERVEZÉS, CSOMAGOLÁSTERVEZÉS, ILLUSZTRÁCIÓ, ART DIRECTOR

VAN MÉG KÉRDÉSED? KATTINTS!

TERVEZŐOPERÁTOR – GRAFIKA

/ a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

/ képzési idő: 4 félév

/ a képzés szeptemberben indul

VAN MÉG KÉRDÉSED? KATTINTS!

Web, felhasználás, élmény! Fedezd fel az online kommunikációs műfajokat és legyél a legdinamikusabban fejlődő grafikai területek szakembere! Naprakész designer, aki képes a felhasználói élmény figyelembevételével webes felületeket, mobil alkalmazásokat tervezni!

TERVEZŐOPERÁTOR – WEBDESIGN

/ a képzésre érettségivel rendelkezők jelentkezhetnek

/ képzési idő: 4 félév

/ a képzés szeptemberben indul

VAN MÉG KÉRDÉSED? KATTINTS!

UI/UX DESIGNER

/ a jelentkezés feltétele Tervezőoperátor-webdesign magániskolai középszintű tanúsítvány

/ képzési idő: 4 félév

VAN MÉG KÉRDÉSED? KATTINTS!

MEGTETSZETT A KÉPZÉS? TÁJÉKOZÓDJ A JELENTKEZÉSRŐL!

Hírlevél
Hogy mindig tudd, mi történik a KREÁ-ban.
FELIRATKOZOM
Social KREA