június
01.
Időpont
Kreatív Nap a KREA-ban

Kevesebb, mint egy hónap múlva, június 19-én lezárul beiratkozási időszak a KREA Design Iskola szeptembertől induló képzéseire. A felvételi időszakig (június 24-28.) pedig szintén nincs már sok hátra.
Ha szeretnél a legfelkészültebben, a legjobb esélyekkel szerepelni a KREA június végi felvételi elbeszélgetésén, várunk szeretettel Kreatív Napunkon, ahol felkészítő előadásokon és kreatív foglalkozásokon segítünk neked eligazodni a felvételi eljárás követelményeinek útvesztőjében. Ha pedig még nem döntöttél a beiratkozásról, akkor a prezentációinkon és designer workshopjainkon bepillantást nyerhetsz a nálunk tanuló kreatív designerek „kreás” mindennapjaiba.

Június 1-én tölts el egy napot a KREA Design Iskolában, ahol megismerheted azokat az alapvető módszereket, amelyeken keresztül rátalálhatsz kreatív ötleteidre, elsajátíthatod azokat a technikákat, amelyekkel képes leszel vizuális anyagokat összeállítani, és belekóstolhatsz abba a konceptuális designeri gondolkodásmódba, amely minden későbbi szakmai munkád alapját adja majd.

Amire nem tanítottak meg az iskolában, azt bepótolhatod nálunk június 1-én szombaton!

Program:

1. Általános tájékoztató: a felvételi követelményekről, a felvételi elbeszélgetés szempontjairól és a motivációs levél formai követelményeiről

2. Bevezetés a konceptuális designba: Nemes Mara igazgató előadása a tervezési folyamatról, inspiráló designerekről és a KREA-ra jellemző konceptuális gondolkodás alapjairól

3. Kreatív gyakorlatok:
• A vizuális napló előkészítése kollázs és montázs technikával.
• Betűkompozíció tervezése. A betűket grafikai elemekként használva, vizuálisan izgalmas, színes vagy fekete-fehér grafikai lapok létrehozása, egyedi technikai megoldásokkal kivitelezve.
• Fotózási gyakorlat során a portfólió és vizuális napló kreatív, megkomponált kép (fotó) tartalmának megfogalmazása történik.
• Formaalkotási feladat. Geometrikus vagy organikus formák felhasználásával öltözékek modellezése.

A workshopok a jelentkezéstől függően, szakcsoportonként eltérhetnek. A program változtatásának jogát fenntartjuk.

A Kreatív Nap időpontja és díja:
• 2019. június 1. szombat, 10-15 óráig
• a kreatív nap egy alkalmas program
• díja 25.000 Ft + áfa
• a részvétel ingyenes, ha a résztvevő a KREA szeptemberben induló képzésére érvényes jelentkezést nyújt be május 27-éig

Jelentkezés menete:
• határidő: május 31. péntek
• jelentkezési lap a felvételi előkészítőre
• a jelentkezési lap benyújtása határidőn belül a KREA titkárságán
• jelentkezési lap a kreatív napra letölthető az alábbi linken.
• a kreatív nap díjának befizetése határidőn belül

Add be jelentkezésedet május 27-ig a KREA szeptemberben induló képzésire és ingyenesen vehetsz részt a kreatív napon!

A KREA képzéseire itt tudsz jelentkezni.

Kövesd az eseményt Facebookon is!