december
Időpont
helyszin
@KREA Design Iskola
KREA Nyílt Nap 2019. december 4.

Minden álmod, hogy kreativitásodból élj meg? Hogy az legyen a munkád, ami a legjobban érdekel, és a szabadidődet is kitölti? Hogy önállósult szabadúszóként vagy a legmenőbb cégek kötelékében a kreatív ipar meghatározó szereplőjévé válj?

Ha a válasz igen, akkor ne halogasd tovább az álmaid megvalósításához szükséges első lépéseket! Kezd meg designeri tanulmányaidat egy olyan iskolában, amely kellő teret és szabadságot ad Neked szakmai- és piaci önmagvalósításodhoz!

A jövőre 25 éves KREA Design Iskola köztudottan Magyarország egyik legnívósabb művészeti műhelye. Nemcsak évtizedes szakmai tapasztalata, kezdeményező és megújulásra kész szellemisége, hanem a designerszakma aktív, meghatározó képviselőiből álló tanári gárdája is garanciát jelent arra, hogy a KREA hallgatói a lehető legjobb esélyekkel induljanak, hogy képességeiket megélhetésük és önmegvalósításuk szolgálatába állíthassák.

Ha szeretnél többet megtudni rólunk, akkor látogass el a KREA-ba 2019. december 4-én szerdán 14:00 órakor, ahol nyílt napunkon választ kaphatsz minden kérdésedre, ezen kívül bepillantást nyerhetsz az iskola szellemiségébe és működésébe, a képzések gyakorlatközpontú és piacorientált felépítésébe és az alkotói műhelyek kreatív légkörébe.

14:00 Nemes Mara igazgató általános tájékoztatója
15:00–16:00 Szakos tájékoztatók (enteriőr; grafika/web; divattervező/stylist; fotográfus; divatsmink/smink&maszk)
Az eseményen való részvétel ingyenes, viszont regisztrációhoz kötött.

Regisztrálni az alábbi linken lehetséges.

A szakok, amelyekről részletes tájékoztatást kapsz:
- Enteriőr (Enteriőr designer/belsőépítész, event designer, enteriőr & event stylist, enteriőrstylist, lakberendező)
- Grafika (grafikus, tervezőgrafikus, kiadványszerkesztő, brand designer)
- Webdesign (webdesign tervező, UI/UX designer)
- Fotográfus (művészeti- és médiafotográfus)
- Divattervező (divat- és stílustervező, fashion designer, fashion brand designer)
- Stylist (personal stylist, fashion stylist, fashion art director)
- Divatsmink
- Smink & Maszk

A szakok részletes leírását a www.kreaiskola.hu című honlapunkon találod.

Kérdéseiddel nyugodtan keress bennünket a kommunikacio@kreaiskola.hu címen!

Részvételi szándékodat jelezd a Facebookon is!