március
helyszin
@KREA Design Iskola
KREA Nyílt Nap 03.20.

Tudni szeretnéd, mit jelent kreatív designernek tanulni? Látni szeretnéd, milyen munkákat leszel majd képes előállítani ezzel a képesítéssel? Érdekel, hogyan tudsz elhelyezkedni a művészeti piacon?

Ha a válasz igen, akkor várunk szeretettel 2019. március 20-án 15:00 órakor a KREA Design Iskolában, ahol nyílt napunkon választ kaphatsz minden kérdésedre, ezen kívül bepillantást nyerhetsz az iskola szellemiségébe és működésébe, a képzések gyakorlatközpontú és piacorientált felépítésébe és az alkotói műhelyek kreatív légkörébe.

A soron következő nyílt napunk központjába a sikert helyeztük: szeretnénk bemutatni számotokra, hogy a KREA közel 25 éves fennállása alatt nálunk végzett alkotók milyen sikereket értek el, melyek azok a piaci és művészeti értelemben vett „sikerszakmák’, amelyeket nálunk tanulhatsz, és milyen sikerek várhatnak rád, ha felszabadítod, majd értő kezek között kibontakoztatod a kreativitásod.

Nyílt napunk fő programpontjaként egykori hallgatóink közül hívtunk meg olyanokat, akik a közelmúltban értek el jelentős hazai és/vagy nemzetközi sikereket, hogy egy kerekasztal-beszélgetés keretei közt számoljanak be „kreás” pályafutásukról, piaci élményeikről és egyéni tapasztalataikról.

Bódis Boglárka – divattervező, az Elysian márka alapítója

Páncsity Lídia – grafikus, a Kékszalag vitorlásverseny arculattervezője

Szegő Gábor – belsőépítész, az Év Irodája díjas Mashroom Design alapítója, a KREA tanára

Tégely Laura – divatsminkes, az Yves Saint Laurent magyarországi képviselője, a KREA tanára

(A kerekasztal résztvevőinek listája folyamatosan bővül…)

Nyílt napunk programja:

15.00 Nemes Mara igazgató általános tájékoztatója

15.30 Kerekasztal volt hallgatóinkkal (moderál: Nemes Mara)

16.30 Szakos tájékoztatók (divat, enteriőr, divatsmink, fotó, animáció, grafika)

A szakok, amelyekről részletes tájékoztatást kapsz:
Enteriőr designer/belsőépítész, event designer, enteriőr & event stylist, enteriőrstylist, lakberendező, fashion brand designerfashion designer, divat- és stílustervező, fashion art director, fashion stylist, personal stylist, divatsmink, smink & maszk, brand designer, tervezőgrafikus, grafikus, kiadványszerkesztő, UI/UX designer, webdesign tervező, fotográfus, animációkészítő.

A szakok részletes leírását a honlapunkon találod.

A nyílt napon való részvétel ingyenes, viszont regisztrációköteles. Jelentkezni az alábbi linken tudsz.

Kérdéseiddel nyugodtan keress bennünket a
kommunikacio@kreaiskola.hu címen!