május
helyszin
@KREA Kortárs Művészeti Iskola
KREA NYÍLT NAP

Miért érdemes velünk tartanod május 10-én?

A tanév utolsó KREA nyílt napjára olyan izgalmas workshopokkal készülünk, amik megmozgatják kreatív alkotó készségedet és segítségedre lesznek a felvételin. Próbáld ki magad és ismerd meg a felvételi követelményeket! Hallgasd meg a szaktájékoztató előadásokat, készülj velünk a megmérettetésre és less be az órákra!

Kiknek ajánljuk a KREA soron következő nyílt napját?

Azoknak, akik a divat, enteriőr, grafika, fotó vagy divatsmink területén képzelik el a jövőjüket és többet szeretnének tudni a KREA képzéseiről.

Azoknak, akik szeptembertől olyan helyen tanulnának tovább, ahol piacképes gyakorlati tudásra tehetnek szert.
Azoknak, akik arra vágynak, hogy elismert és szakmájukban aktív divattervezőktől, stylistoktól, enteriőrtervezőktől, grafikusoktól, fotósoktól, sminkesektől tanuljanak.
Azoknak, akik örömmel helyet foglalnának látogatható órákon és megismernék a KREA oktatóit, hallgatóit.
Azoknak, akik kipróbálnák magukat és kíváncsiak arra, hogy hogyan zajlik a KREÁBAN a felvételi.
Azoknak, akik azt szeretnék tanulni, amit igazán szeretnek.

Találkozzunk a KREÁBAN!

A programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Jelentkezésedet 2017. május 9-ig a kommunikacio@kreaiskola.hu e-mail címre várjuk /küldd el nekünk nevedet, elérhetőségedet és, hogy mely szak keltette fel érdeklődésedet/!
Az eseményen fotó és videó felvétel készülhet! A részvétellel hozzájárultok a nyilvános használatához!