október
@KREA Kortárs Művészeti Iskola
A JÖVŐ IRODÁI

DESIGN HÉT 2018

Egy innovatív irodatervezési stratégia, és a módszerre fogékony hallgatók. A Kinnarps, svéd design cég  és a KREA összefogott, így már minden adott, hogy a fiatal belsőépítészek élhető, szerethető, az alkalmazottak igényeihez passzoló irodákat alkossanak. Ismerd meg terveiket és hallgasd meg a szakértők kerekasztal-beszélgetését a jövő irodáiról! Minden érdeklődőt szeretettel várunk a Design Héten!

A Kinnarps és a KREA közös projektjéről

Programunk a Design Hét Budapest programsorozat hivatalos eseményeként valósul meg.

Milyen eszközökkel kutathatjuk fel a munkaterekre irányuló elvárásokat? Milyen módon integrálhatjuk az irodaterek tervezésébe az alkalmazottak igényeit? Hogyan igazodhatunk el az egyedi kérések rengetegében? És ami a legfontosabb hogyan kerülhetik el a fiatal tervezők az „EGO” iroda effektust?

A Kinnarps és a KREA egyesítette erejét és közösen kidolgozott tervezési feladatot adott az iskola végzős hallgatóinak. A több hetes előadásokból és workshop-okból álló együttműködés célja, hogy a diákok megismerjék a munkahelyek tervezését meghatározó trendeket. Az irodaprojektek fő fázisait és ezek egymásra gyakorolt hatását. Illetve megtanulják, hogy a kutatással átszőtt tervezés hogyan emelheti a végső terveik színvonalát.

A Design Héten a fiatal designerek terveiket szakmai zsűrinek mutatják be. A prezentációkat követően a zsűri tagjai kerekasztal-beszélgetésen fejtik ki a témával kapcsolatos véleményüket, illetve díjazzák a legjobb pályaműveket. Nagy a tét , hiszen a Kinnarps jóvoltából a nyertes alkotók a milánói design vásárra, a Salone de Mobile-re látogathatnak el!

A kerekasztal-beszélgetés résztvevői:

Tudj meg többet a versenyről, a tervezők projektjeiről, a különleges fődíjról és nem utolsó sorban a kerekasztal-beszélgetés résztvevőiről! Kövesd az eseményt Facebook oldalunkon!

Az eseményen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kattints és jelentkezz!