3 FÉLÉVES KÉPZÉSSEL INDUL SZEPTEMBERBEN A NAGY TRADÍCIÓKKAL RENDELKEZŐ LAKBERENDEZŐ SZAK A KREÁBAN

Ha képes vagy megmozgatni a kreatív alkotó erődet, és készen állsz arra, hogy a különböző igényű megrendelők egyedi életterét megtervezd, válj profi lakberendezővé a Kreában! Minderre garancia az iskolánk által kifejlesztett egyedi tematika, a szakmai portfóliók, a számtalan piaci referencia, a kiváló tanári karunk, és a 20 éves tapasztalat!

A másodéves enteriőrtervezők Bihary Sarolta építésszel tanulmányúton jártak a Szentendrei Skanzenben. Inspirálódtak és anyagot gyűjtöttek a szentgáli porta belső tereinek áttervezéséhez. Parasztház újragondolás alatt!

Matisz Aliz enteriőrtervező /a KREA oktatója/ és Szabó Zoltán Milán munkájáról, azaz a LogMeIn irodabővítéséről közölt cikket az OCTOGON architecture&design magazine!

Alakítsd át az otthonod vagy álmodj teret a feltöltődésnek!

Pótjelentkezési időszak a KREÁBAN 2016. augusztus 29-től - szeptember 12-ig.

A KREA enteriőr designer képzése több, mint magyar oktatásban értelmezett belsőépítészet! Olyan piacképes és sokoldalú tervező válhat belőled, akinek átfogó szakmai tudása a stylingra, látványtervezésre és belsőépítészetre egyaránt kiterjed!

Pótjelentkezési időszak: 2016. augusztus 29-től - szeptember 12-ig.

Kattints és tudj meg többet a beiratkozásról!